[ přeskočit na obsah ]

Hlavní navigace

Fibichova 51

Datum realizace: 9.1.2010 | Klient: SVB Fibichova 51
URL: http://www.fibichova51.net/
Internetové stránky pro společenství vlastníků bytů Fibichova 51 představují v základu standardní projekt implementovaný na našem redakčním systému Hana doplněný o zakázkový modul "dokumenty" s možností nastavení úrovně přístupu pro registrované a neregistrované uživatele.

Základní výčet implementovaných funkcí redakčního systému:

  • správa obsahu stránek
  • vkládání fotogalerií
  • tvorba článků (aktualit)
  • vkládání souborů a dokumentů
  • správa uživatelů

"Naše Společenství vlastníků bytů potřebovalo navrhnout a vyrobit nové internetové stránky, které by informovaly jednotlivé členy Společenství o aktuálním dění v domě a okolo něj. Výběrového řízení se mimo jiné zúčastnil i pan Žák. Jeho cenová nabídka byla jedna z nižších, nevybočovala termínem ani obsahem, jako jediný ale trval na osobní schůzce.
Již tato schůzka byla pro nás jako laiky velkým přínosem a umožnila nám podívat se na problematiku z jiného úhlu. Množství a kvalita nezávazných informací byly jedním z aspektů, které nás vedly při výběru dodavatele.
Svého výběru jsme nelitovali - od úvodní schůzky až po dokončení zakázky bylo jednání dodavatele korektní, pružně a nápaditě reagoval na naše doplňující požadavky.
Práce byla dokončena k naší plné spokojenosti, internetové stránky velmi nápaditě zakomponovaly motiv našeho domu do celkového grafického pojetí stránek.
Internetové stránky dodané panem Žákem vzhledově i funkčně zcela naplnil naše očekávání.
" Jiří Porkát
Vedení projektu: Vítězslav Žák
Grafická část: František Brýdl
Programová část: Pavel Herink

Reference: