[ přeskočit na obsah ]

Hlavní navigace

Reference

O naší dosavadní práci vypovídají referenční zakázky, kterým se v současnosti věnujeme nebo které jsme v minulosti realizovali. Prohlédněte si ty nejzajímavější z nich.
Hodinový Manžel Pardubice

Hodinový Manžel Pardubice

10.3.2011
Příklad jednoduchého katalogového webu s nabídkou služeb a kontaktním formulářem - tak se dají charakterizovat stránky Hodinový manžel, Zdeněk Hrubeš - Pardubice. Jsou založeny na přehledném grafickém layoutu a jejich správa je prováděna pomocí našeho nového intuitivního redakčního systému, což představuje výhodu jak pro návštěvníky stránek, kteří se snadno a rychle dozví veškeré informace, tak pro jejich majitele, který tyto informace na stránky snadno vloží. Navíc projekty tohoto typu dokážeme po odsouhlasení grafického návrhu implementovat ve velice krátké době a za výhodné cenové nabídky.  Nechcete-li zdlouhavě a nákladně vyvíjet komplikovanou webovou prezentaci a stačilo by pro Vaše účely něco obdobného? Pak nás neváhejte kontaktovat.
Baťa - Valentýn

Baťa - Valentýn

25.1.2011
Náš tým se nezaměřuje pouze na tvorbou klasických stránek, katalogů a e-shopů, ale jsme schopni produkovat i specifické webové projekty. Začátkem roku 2011 jsme jako subdodavatelé realizovali zakázkový projekt - microsite pro společnost Baťa - Baťa Valentýn. Tato zakázka dokonale ověřila naše schopnosti a dovednosti v oblasti tvorby grafiky, programování a v neposlední řadě i analytické a plánovací. To vše navíc v podmínkách velice omezeného časového prostoru, který nám byl poskytnut. Práce pro nás nekončila odevzdáním projektu, ale zajišťovali jsme téměř nepřetržitou technickou podporu po celou dobu trvání akce. Rovněž jsme na základě našeho aktivního pozorování svými radami a připomínkami dokázali projekt oproti původnímu zadání vhodně upravovat a doplňovat i po jeho spuštění. Investor si tohoto našeho osobního přístupu velice cenil.
Rm-interier

Rm-interier

20.6.2010
Projekt, který jsme vytvářeli formou subdodávky, je jedním z důkazů naší flexibility v oblasti návrhu webových systémů a svědčí o tom, že námi vyvinutý systém pro správu obsahu je schopný implementace i "nestandardních" požadavků klienta. Základ zde tvoří katalog, který je doplněn o možnost provádění objednávek (cenových poptávek) na vybrané varianty zboží. Veřejná část s poutavou grafikou je doplněna o moderní technologie usnadňující uživatelům práci se systémem.
Comenia, vzdělávací agentura

Comenia, vzdělávací agentura

15.6.2010
Internetové stránky pro společnost Comenia - vzdělávací agentura je standardní implementací redakčního systému Hana s rozšířením o možnost zasílání newsletteru zaregistrovaným uživatelům. Jedná se o stránky, které poskytují informace o konaných kurzech a výuk cizích jazyků.
Winemarket

Winemarket

15.3.2010
Rozsáhlý projekt e-shopu s propojeným magazínem se zaměřením na prodej vybraných kvalitních italských vín a potravin. Využívá moderní tecnologie, pomocí kterých je implementováno množství dynamických prvků a funkcí  zpříjemňujících pohyb uživatele po stránkách. V magazínu lze nalézt nejen mnoho informací k nabízeným produktům ale rovněž například čerpat inspiraci v podobě zajímavých receptů s možností přímého nákupu potřebných ingrediencí bez nutnosti jejich vyhledávání.  Registrovaní uživatelé mají navíc možnost vytvářet si svoji kategorii oblíbených produktů pro snažší pozdější, případně opakovaný nákup preferovaného zboží. Součástí projektu byla mj. i SEO optimalizace a systém pro export dat.

«  1 2  »


Reference: